Centrum Psychologiczno - Logopedyczne

Opinie

„Jestem mamą 5-cio letniego Marcelka. Moje dziecko jest w tutejszym Centrum pod opieką neurologopedy z powodu jąkania. Korzystałam już z pomocy kilku logopedów i nikt nie zajął się tak moim dzieckiem jak tutaj. Przemiła Pani Marzena Walkowiak prowadząca terapię mająca doskonałe podejście do dziecka, a co najważniejsze już po niedługim czasie moje dziecko jaka się mniej, przyjeżdża na zajęcia z przyjemnością a nie z przymusu”

mama Marcela


Centum Mavicus to bardzo przyjazne miejsce. Otrzymałam tu profesjonalną pomoc, rozwiązanie moich problemów i spokój ducha. Wielu psychologów nie sprostało temu wyzwaniu, dlatego bardzo cieszę się, że poznałam Panią Agnieszkę, która dzięki swojej ogromnej kompetencji, wyrozumiałości i wrażliwości, jest w stanie pomóc każdemu – M.


„Jestem mamą rocznego Franka. Franuś jest dzieckiem adoptowanym. Wielu lekarzy stawiało mu różne diagnozy (autyzm, upośledzenie…). Gdy trafiliśmy do pani psycholog Agnieszki Wrzesiak zrozumiała ona nasze wątpliwości co do postawionych diagnoz. Jest wspaniałym terapeutą, takim z prawdziwego zdarzenia, z powołania. Ma bardzo dobre podejście do dzieci i ogromną wiedzę. Aby pomóc dziecku w dalszym rozwoju poleciła nam panią Marzenę Walkowiak, neurologopedę, która uświadomiła nam na czym polegają problemy dziecka i jak mu pomóc. Uczy nas jak postępować z dzieckiem. W razie problemu doradza nam również telefonicznie. Franuś robi duże postępy. Jest to terapeuta z ogromną wiedzą i doświadczeniem, miła, uczynna, kochająca dzieci. Z wielka przyjemnością przychodzimy na wizyty. Pokonujemy 130 km, żeby odwiedzić tak wspaniałych specjalistów. Dziękujemy!”

Franek z rodzicami


Pani Agnieszko,
bardzo Pani pomogła Piotrkowi i mnie w tak ciężkiej sytuacji życiowej, w jakiej się znaleźliśmy. Zrozumienie całej sytuacji przez dziecko jest rzeczą trudną. Ale Piotrek przy Pani się otwierał. Myślę, że dzięki spokojowi, ciszy oraz czasie, jaki Pani poświęcała na rozmowy z Piotrkiem, Piotrek rozmawiał o tej sytuacji. Miała Pani bardzo pozytywne podejście do Niego. Była Pani zawsze otwarta i uśmiechnięta, co stwarzało zawsze bardzo miłą atmosferę do rozmów na tak ciężki temat.
Kilka zdań, to bardzo mało. Podziękowania to za mało. Na pewno poleciłabym Panią i Pani Mavicus innym, którzy potrzebują fachowej pomocy, a nie wiedzą, gdzie jej szukać.
Ma Pani dar Pani Agnieszko wskazywania pozytywnych stron nawet przy trudnej sytuacji życiowej. Dała nam Pani dużo wskazówek, w jaki sposób zmniejszać stres i w jaki sposób spędzać dzień, aby szybko zapominać negatywne przeżycia ( i stosujemy zasady do dzisiaj).
Jeszcze raz Pani Agnieszko bardzo dziękuję za pomoc. Zrobiła Pani bardzo dużo dla Piotrka. Dlatego jeszcze raz Pani pięknie dziękuję. Myślę, że przy takim podejściu do pacjenta, zawsze Pani Mavicus będzie miał komplet pacjentów.
Pozdrawiam serdecznie – mama Piotrka


„Jesteśmy rodzicami 3 letniej Zosi. Nasza córka ma opóźniony rozwój mowy. Bardzo tym zmartwieni trafiliśmy do Centrum Psychologiczno – Logopedycznego „Mavicus”. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyboru. Doceniamy profesjonalne podejście oraz życzliwość terapeutów pracujących z naszą córką i z nami. Nasza Zosia bardzo lubi uczestniczyć w zajęciach logopedycznych u pani Marzeny Walkowiak. Już po kilku wizytach widzimy postępy. Dziękujemy za okazane serce i zrozumienie”

Zosia z rodzicami


Jestem mamą 11 letniego Oskara, którym opiekuje się Pani psycholog Agnieszka Wrzesiak. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z profesjonalnego i indywidualnego podejścia do naszego dziecka.
Pani Agnieszka pomaga również mnie w trakcie bardzo trudnych doświadczeń z depresją. Z całego serca polecam wszystkim tego specjalistę.
mama Oskara


„Nasza córka Karolinka ma 6 lat i jest dzieckiem o opóźnionym rozwoju psycho – ruchowym. Ma duże problemy z rozwojem mowy i komunikacji. Spotkania z logopedą, panią Marzeną Walkowiak to dla nas ogromna lekcja i pomoc jak pracować z dzieckiem w domu. Karola już robi postępy. Wcześniej korzystaliśmy z pomocy innych terapeutów, ale efekty były marne. Tutaj widzimy ogromne poświęcenie i ogromną wiedzę terapeutów. Dzięki temu nasza córka robi postępy. Dziękujemy bardzo”

Karola z rodzicami


Gorąco mogę polecić udział w terapii u p. psycholog Agnieszki Wrzesiak. Jest osobą bardzo ciepłą, miłą i godną zaufania. Jej podejście do dzieci spowodowało, że mój syn otworzył się i zaczął się zwierzać ze swoich problemów. Uwielbia do niej przychodzić i często wspomina o Pani Agnieszce. Stała się ona dla niego „Panią która rozwiązuje problemy”. Dziękuję jej serdecznie za okazaną pomoc!


„Trafiliśmy do pani Marzeny Walkowiak ze względów na wątpliwości, czy nasz synek rozwija się prawidłowo i czy wymaga wsparcia. Dobrze trafiliśmy, bo dzięki spotkaniu wiemy jak pomóc synowi w rozwijaniu kompetencji językowych. Podejście pani Marzeny zarówno do dziecka, jaki i do rodziców budzi zaufanie. Rozumiemy, gdzie jesteśmy i w którą stronę mamy iść. Dziękujemy, będziemy wracać”

Dominika i Robert z Wojtusiem


„Zuzia ma 5 lat i mózgowe porażenie dziecięce. Trafiła do pani Marzeny Walkowiak rok temu i zrobiła duże postępy. Mowa robi się coraz wyraźniejsza, efekty widać gołym okiem, już po samej pracy języka. Pani Marzena jest bardzo kreatywna osobą. Potrafi zainteresować dziecko, uczy poprzez zabawę i podaje praktyczne wskazówki do pracy z dzieckiem w domu, co jest bardzo ważne.
Korzystamy również z rehabilitacji metodą integracji sensorycznej u pani Małgosi, która również potrafi zainteresować dziecko, czego efektem jest bardzo chętne uczestnictwo Zuzi w tych zajęciach.
Polecam specjalistów z tego Centrum jako mama chorego dziecka, która ma duże oczekiwania co do ich pracy, bo przecież w ich rękach leży los mojego dziecka.
Dziękujemy za wszystko”
Zuzia z rodzicami


„Jestem mamą 5 letniego Piotrusia. Piotruś uczęszcza do logopedy w Centrum „Mavicus” ze względu na opóźniony rozwój mowy. Jestem bardzo zadowolona z zajęć prowadzonych przez panią Marzenę Walkowiak. Uważam, że jest ona bardzo dobrym specjalistą. Mój syn zrobił bardzo duże postępy. Zajęcia pomogły mu nie tylko w rozwoju mowy, ale również w poszerzaniu pamięci słuchowej, wykonywaniu złożonych poleceń, różnicowaniu dźwięków. Z całą pewnością mogę polecić Centrum „Mavicus” wszystkim, którzy szukają pomocy dla swoich dzieci”

mama Piotrusia


„Z naszym synkiem było źle: wiedziałam, że cierpi, że nie radzi sobie w przedszkolu, że płacze po kątach, że dzieci go ignorują, wykorzystują.. W relacjach domowych radził sobie świetnie, niestety relacje z rówieśnikami, choć ich bardzo pragnął, były dla niego za trudne.
Wiedziałam, że coś trzeba zrobić, pomóc mu. Wszelkie „domowe” próby pomocy zawodziły. W tym czasie Kamil bez przerwy chorował, pewnie trochę uciekał podświadomie w chorobę, niestety każdy powrót do przedszkola był coraz trudniejszy.
Nie bardzo wiedziałam gdzie powinnam się zwrócić o pomoc, ktoś podpowiedział mi że warto spróbować w Mavicusie.
Nie zawiodłam się.
Zostaliśmy otoczeni opieką fachową, rzetelną i jednocześnie serdeczną. Pani Agnieszka wysłuchawszy nas- rodziców oraz oczywiście Kamila, przedstawiła nam propozycję pracy z dzieckiem: terapia indywidualna, terapia grupowa oraz praca z pedagogiem, aby nadgonić pewne deficyty dostrzeżone u syna. Poddaliśmy się zaleceniom i mozolnie, z wielką determinacją i wiarą, że będzie dobrze, ponad rok przyjeżdżaliśmy na Łagiewnicką.
We wrześniu mój syn rozpoczął naukę w szkole. Bardzo bałam się tego momentu, czy sobie poradzi?
Dziś nie mamy właściwie żadnego problemu z synem, problemy zostały za nami. Już nie boję się i nie drżę o niego. Wiem, że nieźle sobie radzi w relacjach z dzieciakami, jest lubiany, nie stoi w kącie, nie płacze i nie jest odrzucany. Dzięki terapii mój syn uwierzył w siebie.
Nie wiem, co by z nami było, gdybyśmy nie zdecydowali się na profesjonalną pomoc.
Dziękuję pani Agnieszce, czyli „Pani z Zielonym Dywanem”, za opiekę, za spokój, za otuchę i oczywiście za piękną, mądrą i leczącą relację z moim synem.
Dziękuję pani Magdzie, prowadzącej grupę dla lękowych dzieciaków, które na koniec cyklu lękowe już nie były- raczej głośne, i autentycznie radosne. Dziękuję Pani za wsparcie, za to, że zawsze czułam, że wierzy Pani w moje dziecko.
Dziękuję pani Dorocie za cierpliwość i za to, że Kamil czuł się z panią zaprzyjaźniony i w takiej atmosferze poznawał, co to nauka. Dzięki pani metodom mój syn idąc do pierwszej klasy czytał zupełnie płynnie, co niezwykle ułatwia mu życie w szkole i stawia go w uprzywilejowanej pozycji!”
mama Kamila