TERAPIA PAR

Terapia par to forma terapii skoncentrowana na relacji między dwoma partnerami. Jej celem jest pomóc parze zrozumieć siebie nawzajem, rozwiązywać konflikty i budować silniejsze więzi emocjonalne.

W trakcie sesji terapeutycznych para może eksplorować trudne tematy, ucząc się skutecznej komunikacji i wzajemnego wsparcia.

Terapeuta par pomaga partnerom spojrzeć na swoje związki z nowej perspektywy, zapewniając bezstronne i profesjonalne wsparcie.

Terapia par może byc skutecznym narzędziem w naprawianiu kryzysów w związku oraz spieraniu rozwoju i wzrostu relacji.

MEDIACJE

W dzisiejszym świecie, pełnym wyzwań i napięć, rozwiązywanie konfliktów w rodzinie staje się coraz ważniejsze. Dlatego chcielibyśmy Państwu przedstawić nasza usługę mediacji rodzinnej, która pomoże Wam odnaleźć spokój, zrozumienie i harmonię w Waszych relacjach rodzinnych.

TERAPIA PAR

Terapia par to forma terapii skoncentrowana na relacji między dwoma partnerami. Jej celem jest pomóc parze zrozumiec siebie nawzajem, rozwiązywać konflikty i budować silniejsze więci emocjonalne.

W trakcie sesji terapeutycznych para może eksplorować trudne tematy, ucząc się skutecznej komunikacji i wzajemnego wsparcia.

Terapeuta par pomaga partnerom spojrzec na swoje związki z nowej perspektywy, zapewniając bezstronne i profesjonalne wsparcie.

Terapia par może byc skutecznym narzędziem w naprawianiu kryzysów w związku oraz spieraniu rozwoju i wzrostu relacji.

Image

Odkryjcie nowe sposoby budowania i pielęgnowania Waszej relacji dzięki terapii par. Przywróćcie harmonię i zrozumienie w Waszym związku, dzieki wsparciu doświadczonego terapeuty. Zyskacie narzędzia do skutecznego komunikowania się i rozwiązywania konfliktów, co wzmocni Waszą więż. Poczujcie się bardziej zrozumiani i wspierani w trudnych sytuacjach, dzięki bezstronnemu spojrzeniu specjalisty.

Dajcie swojej miłości szanse na rozwój i wzrost, poprzez skorzystanie z terapii par, która może odmienić Wasze życie.

Image

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZEJ OFERTY MEDIACJI RODZINNEJ?

DOŚWIADCZONY MEDIATOR

Nasz doświadczony mediator posiada wiedzę i umiejętności niezbędne do skutecznego rozwiązywania konfliktów rodzinnych. Czuje empatię i zrozumienie dla Państwa sytuacji.

BEZPIECZNA PRZESTRZEŃ

Zapewniamy bezpieczne i poufne środowisko, w którym każdy uczestnik może swobodnie wyrazić swoje uczucia, myśli i oczekiwania.

ROZWIĄZANIA NA MIARĘ WASZYCH POTRZEB

Nasz oferta meciacji rodzinnej jest elastyczna i dostosowana do indywidualnych potrzeb każdej rodziny. Nie ma dwóch identycznychsytuacji, dlatego podejmujemy unikalane podejście do każdego przypadku.

SZYBKOŚC I SKUTECZNOŚĆ

Nasza metoda mediacji pozwala na efektywne rozwiązywanie konfliktów, co często przekłada się na oszczedność czasu i nerwów.

CZYM ZAJMUJEMY SIĘ W RAMACH MEDIACJI RODZINNEJ?

ROZWIĄZYWNANIE KONFLIKTÓW

Pomagamy znaleźć kompromisowe rozwiązania, które zadowolą wszystkich uczestników.

POPRAWA KOMUNIKACJI

Uczymy skutecznej komunikacji, co pozwala uniknąć przyszłych konfliktów.

WSPARCIE PROCESU SEPARACJI I ROZWODU

Gwarantujemy wsparcie i pomoc w trudnych momentach związanych z separacją czy rozwodem.

KSZTAŁTOWANIE POROZUMIENIA RODZINNEGO

Pomagamy stworzyć spójne i zrozumiałe zasady funkcjonowania rodziny.

TERAPIA PAR200.00

1 godzina

MEDIACJE250.00

1 godzina

Centrum Psychologiczno-Logopedyczne "Mavicus" s.c.

 
 

 

 

ul. Łagiewnicka 54/46 91-463 Łódź
tel.: 722 002 420

 
 

 

 

© Copyright 2023 Mavicus Centrum Psychologiczno-Logopedyczne s.c.
Wszelkie prawa zastrzeżone