W Centrum Logopedyczno-psychologicznym Mavicus w Łodzi, z pasją i empatią podchodzimy do każdego dziecka i jego rodziny. Nasza misja to wsparcie dzieci w rozwoju, rodziców w wychowaniu, a także młodzieży i dorosłych w pokonywaniu problemów i odnajdywaniu siebie.

Jeżeli niepokoi Cię zachowanie Twojego dziecka, chcesz by czuło się bezpiecznie, było pewniejsze siebie i radośniejsze.

Jeżeli szukasz odpowedzi na pytanie, czy Twoje dziecko prawidłowo się rozwija, chcesz odnaleźć przyczyny jego niepowodzeń przedszkonych lub szkolnych.

Jeżeli czujesz się przygnębiony, zmęczony, bezradny wobec codziennych problemów, chciałbyś być bardziej zadowolony z siebie.

Jeżeli potrzebujesz pomocy dla siebie, swego dziecka lub całej rodziny.

W Centrum odnajdziesz ciepłą atmosferę, uzyskasz wsparcie i odpowiedzi na nurtujące pytania.

Profesjonalizm i Doświadczenie

Nasi specjaliści to doświadczeni psychologowie, logopedzi, neurologopedzi i pedagodzy, stale podnoszący swoje kompetencje. Wykorzystujemy wystandaryzowane i rekomendowane narzędzia diagnostyczne, a nadzór pedagogiczny nad poradnią sprawuje łódzki kurator oświaty.

Wszechstronna Pomoc

Specjalizujemy się w diagnozowaniu zaburzeń neurorozwojowych, takich jak ADHD, dysleksja, dysgrafia, dysortografia, dyskalkulia, oraz opóźnieniu rozwoju mowy. Oferujemy diagnozę i terapię zaburzeń przetwarzania słuchowego. Prowadzimy także terapie dla osób z wadami wymowy oraz pomagamy dzieciom, które potrzebują wsparcia po rozwodzie rodziców.

Terapia Indywidualna i Zespołowa

Nasz zespół to przede wszystkim wspaniali ludzie, ciepli i pracujący z prawdziwą pasją. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, a nasi specjaliści pracują zespołowo, konsultując się wzajemnie, by zapewnić wszechstronną i kompleksową pomoc.

Rejestracja i Kontakt

Usługi świadczone w naszej poradni są odpłatne. Szczegółowych informacji o koszcie oraz terminach wizyt diagnostycznych lub terapeutycznych udzielają pracownicy rejestracji pod numerem telefonu +48 722 00 24 20.

Współpracujemy z firmami wspierającymi rozwój i zdrowie

Image

Centrum Psychologiczno-Logopedyczne "Mavicus" s.c.

 
 

 

 

ul. Łagiewnicka 54/46 91-463 Łódź
tel.: 722 002 420

 
 

 

 

© Copyright 2023 Mavicus Centrum Psychologiczno-Logopedyczne s.c.
Wszelkie prawa zastrzeżone